Tenga vejce masáž v Praze: Jak se na ni připravit mentálně

Tenga vejce masáž v Praze: Jak se na ni připravit mentálně

Nepochopitelné napětí před masáží

No tak, všichni jsme někdy prožívali touhu po něčem novém, neznámém. Nejčastěji se jedná o to, že se chystáme zkusit něco nového, něco, co jsme nikdy předtím nezkusili. A pak najednou přijdou úzkosti. Ať už jdete na vánoční večírek s kolegy z práce nebo se chystáte na dovolenou do exotické země, vždy tam bude trochu obav. Stejně tak se to děje třeba i při chystání se na masáž tenga vejce v Praze. Uznávám, že je to trochu netradiční zážitek, ale v tom tkví i jeho krása. Takže, jak se na toto všechno připravit? No, naštěstí pro vás mám pár tipů.

Naučte se víc o tenga vejce masáži

Stejně jako při cestování do zahraničí, i zde platí, že pokud znáte fakta, budete se cítit lépe. Co je tedy tenga vejce masáž a jak to funguje? Tenga vejce masáž je technika, která využívá speciální masážní nástroj – tenga vejce. Tyto maličké, vejcovité hračky jsou naplněné různými druhy textur pro různé typy pocitů. Ale nejen to – masáž s tenga vejkem je velmi jemná, citlivá a intimní záležitost, plná uvolňujících a vzrušujících momentů.

Vyzkoušejte to doma

Nyní, když už víte, co je tenga vejce masáž, možná si říkáte: "Dobrá, Vladimír, ale jak můžu vědět, že se mi to bude líbit?" A máte pravdu. Jak můžeme vědět, zda se nám něco bude líbit, než to vyzkoušíme? Moje rada je jednoduchá: Vyzkoušejte to doma. Ano, můžete si koupit své vlastní tenga vejce a vyzkoušet je na sobě. Znám spoustu párů, které to tak udělaly, a já sám jsem byl jedním z nich. Moje manželka, Jana, a já jsme se rozhodli vyzkoušet tenga vejce doma a byla to velmi pozitivní zkušenost.

Dejte se do pohodlí

Před samotnou masáží si udělejte pár minut na uklidnění mysli. Sedněte si na pohodlné místo, zavřete oči a zaměřte se na svůj dech. Tohle není jen dobrý způsob, jak se uklidnit, ale také pomůže připravit se na intimní masáž. Když se budete cítit klidněji, dejte se do pohodlí. Vyhledejte si příjemné prostředí, oblečte se do něčeho pohodlného a připravte se na to, co přijde.

Mluvte o tom

Jak když jdete k zubaři, tak i když se chystáte na novou a vzrušující zkušenost, pomůže, když o tom budete mluvit. Mluvíte o tom se svými přáteli, rodinou, nebo třeba s maminkou (pokud máte takový vztah). Nejenže vás to uklidní, ale také to pomůže rozptýlit vaše strachy a úzkosti.

Vítejte novou zkušenost s otevřenou myslí

Nakonec, před tím, než vstoupíte na místo vaší první tenga vejce masáže, se udělejte poslední krok: přijměte tuto zážitkovou výzvu s otevřenou myslí. Toto je dobrodružství, do něhož se ponoříte, tak se snažte být otevřeni všemu, co přijde. Snažte se nechat stranou svou nervozitu a těšit se na něco nevídaného, něco skvělého.

Očekávejte románek, ne thriller

Je důležité si uvědomit, že tenga vejce masáž v Praze není thriller s nečekanými zvraty. Je to spíše romantický román plný jemnosti a něhy. Proto se na to tak také dívejte. Pakistan na pár hodin, odpočívejte a užijte si tento intimní moment.

Napsat komentář