Tenga vejce masáž v Praze: Zkušenosti zákazníků

Tenga vejce masáž v Praze: Zkušenosti zákazníků

Můj první styk s Tenga vejcem

Je libo si povídat o osobních intimních záležitostech na veřejnosti? No, Vladimír si od toho nedělá hlavu! Jak vám možná došlo, miluji experimentování se sexuálními hračkami a mé poslední srdcovky jsou Tenga vejce. Nikdy předtím jsem o nich neslyšel, ale jakmile jsem se o nich dozvěděl, bylo jasné, že to vyzkouším. Tenga vejce jsou japonské sexuální hračky, které jsou určeny k masáži penisu. Jsou velmi malé, lehké a diskrétní, což znamená, že je můžete vzít téměř kamkoliv.

Z hnízda do světa: Proč jsou Tenga vejce tak vzrušující?

Jedna z nejlepších věcí na Tenga vejcích pro mě je jejich variabilita. Každé vejce má svůj vlastní jedinečný vnitřní vzor, který poskytuje různé druhy stimulace. Je to jak malá škatulka s překvapením, nikdy nevíte, jaký vzor budete mít do ruky, dokud nevytáhnete vejce z jeho skořápky. A věřte mi, existuje poměrně široká škála vzorů s názvy jako „Spider“, „Silky“ a „Stepper“. Takže když jsem koupil své první Tenga vejce, byl jsem opravdu zvědavý, jaké to bude.

Tenga vejce: Není to jen o masáži, je to o zkoušení nových věcí

Když jsem poprvé zkusil Tenga vejce, bylo to zvláštní. Rozhodně to není stejné jako normální masturbace, je to úplně jiný zážitek. Ale přesto, měl jsem s tím hodně zábavy a ustavičně jsem se těšil na další výstřední vzory. Tenga vejce můžete použít i pro zařazení do předehry s partnerem. Je to skvělý způsob, jak přidat do ložnice něco nového a vzrušujícího. A to nejlepší na tom je, že ať už se rozhodnete použít Tenga vejce jakkoliv chcete, vždy to bude zábava.

Na co si dát pozor při používání Tenga vajec?

Přestože Tenga vajíčka jsou skvělými hračkami, je potřeba je používat správně. Někteří lidé mohou mít pokudže se silikonem, který je použit k výrobě vajec. Pokud máte citlivou kůži, může se stát, že vám tento materiál nevyhovuje. Důležité je také nezapomenout na lubrikant. Bez něj by mohlo docházet k nepříjemnému tření. Tenga vejce jsou navrženy tak, aby byly jednorázové. To znamená, že po každém použití by měly být vyhozeny. Je však možné je očistit a použít znovu, pokud k tomu přistupujete opatrně a máte k dispozici správné čistící prostředky.

Závěrečné myšlenky: Tenga vejce, nová dimenze potěšení?

Já, Vladimír, jsem zažil s Tenga vejcemi spoustu zábavy. Objevil jsem mnoho nových způsobů, jak si učinit potěšení ještě intenzivnějším. Doporučuji každému, kdo hledá způsob, jak přidat něco nového do své intimní rutiny, aby to zkusil. Je to zábavná a vzrušující zkušenost, ať už je používáte sami, nebo s partnerem. Takže pokud jste někdy přemýšleli o tom, jak vyzkoušet Tenga vejce, moje rada je: Udělejte to! Na konci dne, je to jen další způsob, jak prozkoumat své tělo a potěšení, které může poskytnout.

Napsat komentář