Jak si doma udělat masáž lesbická show

Jak si doma udělat masáž lesbická show

Masáž v pohodlí domova

Můj pes Max je velký milovník masáží. Každý den po dlouhé procházce se těší na tu chvíli, kdy si může lehnout a nechat se hýčkat. Moje kočka Mína je zase zcela opačná - ona se raději nechá hýčkat svou oblíbenou hračkou a masáží si moc nepotrpí. A jak je to u vás doma? Máte zvířata, která si užívají masáže, nebo spíše preferují jinou formu relaxace? Ale vraťme se zpět k tématu - masáži v pohodlí domova. Jak tedy na to?

Výběr správné masáže

Už jste někdy slyšeli o termínu „lesbická show“? Jen tak mezi námi, i já slyšel o tomto termínu poprvé teprve před několika týdny. Nejdříve mi to přišlo trochu zvláštní, ale pak mi došlo, co to vlastně znamená. Chtěl jsem se o to podělit s vámi, protože věřím, že vás to může inspirovat k novým způsobům relaxace.

Tento termín je vlastně synonymem pro jakoukoli dvojitou masáž. To znamená, že dvě osoby masírují třetí osobu současně. Může se jednat o profesionální maséry, ale také o dvě vaše blízké osoby - partnera, přítele, sestru, bratra, kamarádku. Hlavní je, abyste si masáž užívali a relaxovali.

Realizace masáže

Jak tedy na to? Záleží na tom, jaké máte možnosti. Můžete si najmout profesionální maséry, kteří přijdou do vašeho domova a provedou masáž podle vašich představ. To může být skvělá volba, pokud hledáte profesionální úroveň a máte na to finanční prostředky.

Pokud ovšem hledáte něco dostupnějšího, můžete si masáž zařídit sami. Stačí najít dvě osoby, které se o vás postarají. Může to být vaše partnerka a kamarádka, dvě kamarádky, nebo třeba i dvě přítelkyně. Hlavní je, abyste se cítili pohodlně a mohli se plně odpojit.

Tipy a triky pro domácí masáž

Než se pustíte do masáže, je důležité se dobře připravit. Příprava obnáší zejména výběr vhodného místa pro masáž, přípravu masážního oleje a samozřejmě také zajištění pohodlí pro osobu, která bude masírována.

Velmi důležité je také správné provedení masáže. Musíte se vždy snažit vést své ruce podél svalů a nikdy neprovádět masáž přímo na kostech. Tlak by měl být příjemný a nikdy byste neměli cítit bolest. Pokud máte bolest, je to znamení, že něco děláte špatně.

V případě, že se vám nelíbí masáž, kterou vám dělají, nebojte se to říct. Je lepší to upozornit hned na začátku, než pak trpět bolestí. Zároveň je také důležité, aby osoba, která vás masíruje, byla opatrná a nezranila vás. +

A nakonec, nezapomínejte na relaxaci. Masáž by měla být příjemným zážitkem a napomáhat k relaxaci. Proto se snažte být při masáži klidní, dýchat pravidelně a nechat své myšlenky volně odlétávat.

Každý z nás má své vlastní způsoby, jak si odpočinout a uvolnit se po náročném dni. Někdo se odreaguje při sportu, někdo si přečte knihu, někdo si jde na procházku s psem. Ale proč nezkusit něco nového? Třeba lesbickou show? Myslím, že by to mohlo být skvělé zpestření vašeho relaxačního repertoáru.

Napsat komentář