Nuru masáž v Praze: Proč ji milují ženy

Nuru masáž v Praze: Proč ji milují ženy

Úvod do světa nuru masáže

Když se zmíním o nuru masáži, co vás napadne jako první? Můžete slyšet zvuk ladného zpěvu chvostů koi kaprů z japonské zahrady. Možná cítíte chladivé pohladění jemných kapkami vody dopadajících na nízký kámen uprostřed klidného jezírka. Nebo přebýváte v tichu budhistického chrámu, kde jediným zvukem je mírné praskání dřeva. To jsou představy spojené s japonským uměním a kulturou, které se odrážejí i v nuru masáži. Všechno to začíná vlastně až na druhé straně světa.

Ano, máte pravdu, spousta mužů se teď asi ptá, proč by se měli zajímat o nuru masáž, když je to něco, co milují ženy. Ale my, kluci, víme, že nám jde především o radost našich partnerů, že? A kdo z nás by nechtěl dát své partnerce dar, který jí poskytne hlubokou relaxaci, smyslný zážitek a možná, jen možná, orgasmus bez sexu? Tím je právě nuru masáž.

Co je to nuru masáž?

Nuru masáž je erotická masáž pocházející z Japonska. Je založena na osobním fyzickém kontaktu mezi masírovanou a masérkou, která používá své tělo k masáži. Ale než se dostaneme do detailů, pojďme se ponořit do historie.

Po většinu své historie bylo Japonsko velmi otevřené vůči sexu. Gejši, o kterých většina z nás slyšela, byly často spíše druhy předních umělkyň, než prostitutky. Avšak opomíjíme-li gejši, existovaly v Japonsku také jiné formy sexuálních služeb, které byly mnohem explicitnější. Jednou z nich byla nuru masáž, která měla svůj původ v Kóbe, průmyslovém městě ve středním Japonsku.

Nuru v japonštině znamená "kluzký" a to je přesně to, co tato masáž vyznačuje. Speciální gel, který se používá při masáži je velmi kluzký, což umožňuje masérce klouzat po těle masírovaného. Ačkoli to může znít trochu divně, v praxi to dává smysl. Krása nuru masáže spočívá právě v tomto intenzivním fyzickém kontaktu a klouzání těl o sebe.

Jak probíhá nuru masáž v Praze?

Jak již bylo zmíněno, nuru gel je klíčovým prvkem rituálu nuru masáže. Je to hustý, průzračný gel, který se doslova táhne jako med. Před masáží je tento gel smíchán s teplou vodou a aplikován na tělo obou účastníků.

Když se v Praze chystáte na nuru masáž, záleží na tom, kde se rozhodnete ji absolvovat. V některých salonech vás přivítají v kimonu a provedou vás rituálem mytí těla, který předchází samotné masáži. Jinde se můžete ocitnout v pokoji s masážním lehátkem pokrytým nepropustným plátnem. Ale bez ohledu na prostředí, průběh masáže je vždy podobný.

Proč právě nuru masáž milují ženy?

Možná se ptáte, proč je nuru masáž tak oblíbená mezi ženami? Pravděpodobně nikoho nepřekvapí, že hlavními důvody jsou relaxace a smyslný zážitek. Masáž je způsob, jak se uvolnit, zapomenout na starosti a očistit tělo i mysl. A nuru masáž to dělá na novou úroveň.

Ale to není vše. Jeden z důvodů, proč ženy milují nuru masáž, je také skutečnost, že se jedná o neobyčejně intimní a osobní zážitek. Nuru masáž využívá tělesný kontakt mezi masírovanou a masérkou mnohem intenzivněji než jiné masáže. Masérka používá její tělo k masírování, takže se s masírovanou dotýká na všechny možné způsoby.

Závěr: Nuru masáž je umění

Dokončujeme naši cestu světem nuru masáže, ale pamatuj: nuru masáž je umění. K tomu aby dvojice mohla nuru masáž plně vychutnat, je potřeba uvědomění, porozumění a respekt. Ale když se tyto prvky sejdou, může být toto starodávné japonské umění zdrojem hluboké smyslné a intimní zkušenosti, kterou si jedinec odnese z pražského salonu do svého každodenního života.

Čistá rozkoš a radost. Není divu, že nuru masáž milují ženy.

Tak je tu konec naší cesty. Doufám, že jste si tuto cestu užili stejně tak, jako já. A ať už jste kdokoli, kdo to čte, doufám, že vás tato cesta inspirovala k tomu, abyste si nuru masáž také vyzkoušeli. Až uděláte krok do neznáma a otevřete dveře do salonu nuru masáže, nezapomeňte se mi podělit o zkušenosti. Těším se na vaše příběhy.

Napsat komentář