Jak se připravit na smyslnou masáž v Praze

Jak se připravit na smyslnou masáž v Praze

Potřebné vybavení pro smyslnou masáž

Je obecně známo, že příjemná atmosféra vrcholí skvělými zážitky. Jasně, mluvíme o domácích prostorách, ale to platí prakticky na jakémkoliv místě, kde se rozhodnete provádět a nebo dostávat tyto smyslné masáže. A v této části se podíváme na nezbytné vybavení pro smyslnou masáž.

Představte si, jak se nacházíte v prostoru, kde voní éterické oleje, je tam příjemné světlo a přehledně vyložené ručníky. Mmm, jaká nádhera! Vůně rozjasní naše smysly a okamžitě nás přenese do stavu uvolnění. Vůně má mocný vliv na náš mozek a může nám pomoci uvolnit se a dostat se do správné nálady pro masáž. Všechna tato pomůcka se dají pořídit za pár korun ve specializovaných krámech nebo na internetu.

Základy smyslné masáže

Věřte mi, že i když máte všechno potřebné vybavení, jestli nevíte, jak na to, budete se cítit nepříjemně. Takže, pojďme přejít k základům smyslné masáže.

Rychlost je klíčovým faktorem - smyslná masáž není závody. Nespěchejte! Vyhněte se rychlým a nesouměrným pohybem. Jemné a pomalé pohyby jsou ideální. Při vedení ručních pohybů se snažte vést dlaňmi, nikoli prsty. I jednoduché dotyky mohou vyvolat intenzívní smyslné zážitky, pokud jsou prováděny s náklonností a péčí.

Techniky hluboké relaxace pro smyslnou masáž

Aby byla smyslná masáž účinná, je potřeba se uvolnit. Nyní se tedy podíváme na některé techniky hluboké relaxace.

První technika je dýchání. Dýchání je klíčové pro dosažení hluboké relaxace. Hluboké dýchání pomáhá uvolnit tělo a udělat náš mozek více přítomný. Kromě toho povzbuzuje obranyschopnost těla a pomáhá při odbourávání stresu. Další technika je meditace. Meditace má mnoho forem, ale u smyslné masáže se obvykle zaměřujeme na tento okamžik. Zaměřujeme se na své pocity, zvuky a vůně. Meditace nám pomáhá uvolnit se a být plně přítomni.

Využití éterických olejů při smyslné masáži

Éterické oleje představují významnou komponentu při smyslných masážích. Představíme si teď, jak je správně využívat.

Éterické oleje mohou být použity přímo na tělo, nebo jako aroma. Když oleje používáte přímo na tělo, je důležité ředit je s nějakým nosným olejem, jako je třeba kokosový olej. Některé éterické oleje mohou být silné a dráždí pokožku, takže je důležité je ředit. Pokud chcete použít éterické oleje jako aroma, může se osvědčit například aroma lampička. V ní můžete smíchat různé oleje a vytvořit si tak hodně zajímavé aromatické kombinace.

Role kvalitní hudby při smyslné masáži

Myslím, že není třeba zdůrazňovat, že hudba hraje velkou roli při smyslných masážích. Ponořme se tedy do toho, jak vybrat tu nejlepší hudbu.

Kvalitní hudba mě fascinuje. Hudba má moc přenést nás do jiného světa, světa kde jsou jenom naše myšlenky, pocity a emoce. Při výběru hudby pro smyslnou masáž preferuji klidné a relaxační melodie. Tyto melodie nás obvykle uklidňují a přenášejí do stavu hluboké relaxace, což je přesně to, co potřebujeme pro smyslnou masáž.

Smyslná masáž a vaření - nečekané spojení

Na první pohled se zdá, že smyslná masáž a vaření nemají nic společného. Ale já vám ukážu, jak tato dvě odlišná téma spojit.

Vaření je pro mě jeden z nejlepších způsobů, jak relaxovat. A myslím, že v tom nejsem sám. Kdo by nechtěl strávit večer v klidu a uvařit si něco dobrého? To je přesně to, co chci dosáhnout při smyslné masáži - uvolnění. Představte si teď, že vaříte pro svého partnera a zatímco on nebo ona jí, vy ho nebo ji masírují. Není to skvělé?

Význam napojení se na svůj smysl pro dotek při smyslné masáži

V této části se zaměříme na to, proč je důležité napojit se na svůj smysl pro dotek při smyslné masáži.

Dotyk může být velmi silným nástrojem pro vyjádření lásky a náklonnosti. Když se podíváme na to z evolučního hlediska, je zřejmé, že dotyk byl jedním z prvních druhů komunikace mezi lidmi. Dotýkáme se, abychom ukázali, že se o druhého staráme. Takže při smyslné masáži je velmi důležité byť napojen na svůj smysl pro dotyk. Můžete se například zaměřit na to, jak se cítí vaše ruce, když dotýkají tělo druhého. Tím se můžete napojit na své pocity a vést tak skutečně smyslnou masáž.

Napsat komentář