Nejlepší přírodní oleje pro erotické masáže a jejich výběr

Nejlepší přírodní oleje pro erotické masáže a jejich výběr

Úvod do světa erotických masáží

Co by to bylo za zážitek, kdyby erotická masáž nebyla doprovázena hedvábně hladkým olejem, který rozproudí všechny smysly? Masážní oleje napomáhají s odbouráním stresu, napětí v těle a zároveň stimulují smysly – tedy přesně to, co potřebujeme pro erotickou masáž. Ale jak vybrat ten pravý olej, když je na trhu nepřeberné množství možností?

Princip výběru masážního oleje

Není olej jako olej, nejde přeci jen o klouzání rukou po těle. Kvalitní masážní olej by měl být vyroben z přírodních složek, měl by být šetrný k pokožce a idealiter i k přírodě. Asi bychom si ani nechtěli představit, že by nám zážitek zkazil olej, který způsobuje alergickou reakci nebo zanechává mastné skvrny, že?

Mandlový olej – přítel každé kůže

Obecně oblíbený a rozšířený mezi masérskými terapeuty je mandlový olej. Je lehký, dobře se vstřebává a má mírnou oříškovou vůni. Navíc je vhodný pro většinu typů pokožky a dokáže i mírně hydratovat. Je to takový Jack of all trades mezi oleji!

Kokosový olej – exotika v domácím prostředí

A pokud máme rádi exotiku a cítíme se trochu dobrodružně, tak tu je kokosový olej. Tuhý při pokojové teplotě, ale jakmile ho začneme hřát v dlaních, promění se v luxusní olej. A ta vůně! Jako bychom byli na dovolené v tropech.

Jojobový olej – pružnost a regenerace

Jojobový olej je díky svým regeneračním vlastnostem často volbou pro masáže po sportovní aktivitě. Co se týče erotických masáží, nabízí pružnost a vitalitu. Jestli si chcete s partnerem užít masáž bez obav z podráždění kůže, jojobový olej může být tou pravou volbou.

Esenciální oleje – aromatická cesta k vzrušení

A co takhle přidat do masáže trochu aromaterapie? Esenciální oleje jako levandule, ylang-ylang nebo růže mohou významně posílit erotickou atmosféru. Ale pozor, byly by chyby! Esenciální oleje musíme vždy ředit v základním oleji, aby byly bezpečné pro použití na pokožce.

Aplikace a střídání olejů

Při aplikaci oleje nešetříme, ale také neplýtváme. Ideální je olej zahřát mezi dlaněmi nebo v olejovém ohřívači a potom ho jemně rozetřít po pokožce. A klidně můžeme experimentovat se střídáním různých olejů, během masáže, pro různé fáze vzrušení! Kdo říká, že musíme být po celou dobu věrní jen jednomu oleji?

Tipy a triky pro nezapomenutelný zážitek

Máme tu pár fintiček, jak z erotické masáže vykřesat ještě více jisker. Můžeme přidat do masáže drobné hračky, masírovat nejenom rukama, ale použít i jiné části těla a nebojte se zapojit všechny smysly – hudba, svícny, vůně. Erotická masáž nemusí být pouze o doteku, může to být komplexní zážitek, který vás oba povznese do sedmého nebe!

Napsat komentář