Milking table masáž: Co byste měli vědět předtím, než ji vyzkoušíte

Milking table masáž: Co byste měli vědět předtím, než ji vyzkoušíte

Definice masáže pomocí masážního stolu

Když se řekne masáž, nejspíše si představíte obraz klidné místnosti, kde slyšíte tišící hudbu a kde vás zkušený masér nebo masérka ponoří do stavu úplného uvolnění. Ale co když vám řeknu, že masáž může nabízet mnohem víc? Ano, mluvím samozřejmě o masáži stolu, kdy jste ve "pozici pro dojení", při této masáži se jedná o něco mnohem komplexnějšího, než jste možná zvyklí. A jak to celé vypadá? Představte si, že ležíte na speciálně upraveném stole s dírou, ve které je umístěna hlava. Ale nebuďte z toho znepokojeni, není to tak strašný, jak to zní!

Původ masáže na masážním stole

Povídání o původu masáže na masážním stole je tak poutavé, že je třeba si na to klidně sednout. Proč? No, masážní stůl pochází od starých Asiatů, konkrétně od lidí z Východní Asie, kde bylo běžné užívat různých technik pro zvýšení sexuální energie a pro sexual therapy. A právě zde vznikla metoda milking table massage, která se pak rozšířila dále do světa. Drsně přeložené jako masáž „dojícího stolu“. Ale čím víc se ponoříme do světa této masáže, tím víc zjistíme, že není vhodná jen pro muže, ale také pro ženy. Tato masáž lidem pomůže uvolnit se a otevřít se novým sexuálním zkušenostem.

Technika masáže na masážním stole

Tato masážní technika má mnoho podob, ale všechny se nesou v duchu kombinace tradičních masážních technik a erotického prvků. Nejčastěji se začíná klasickou masáží celého těla, během které je cílem uvolnit všechny svaly a přinést klientovi klid a relaxaci. Po této úvodní části následuje jádro celého rituálu, tedy masáž na speciálně upraveném stole. To je zkrátka to kouzlo této masáže. Nemusíte se obávat, každý masér, který tuto techniku nabízí, má potřebné školení a zkušenosti. Sledování provádění této techniky je stejně fascinující jako její popis, a to vám mohu slíbit!

Benefity masáže na masážním stole

Kromě toho, že jde o velmi příjemnou a relaxační proceduru, má masáž na masážním stole i řadu dalších benefitů. Mnoho lidí přiznává, že po takové masáži cítí větší uvolnění nejen na fyzické, ale i na emoční úrovni. Tato masážní technika je také skvělou volbou pro ty, kteří trpí napětím ve svalích, bolestmi zad nebo hlavy. Cítíte nabíjení energií po celém těle a také oživení sexuální energie. A ještě něco - mnoho lidí tvrdí, že pravidelné sezení na masážním stole zlepšuje jejich sexuální život!

Kdo by měl zkusit masáž na masážním stole?

Pravdou je, že masáž na masážním stole není pro každého. Nikdy byste neměli cítit, že musíte něco vyzkoušet, pokud vás to rozčiluje nebo nepřináší úlevu. Tato masáž je vhodná pro lidi, kteří pravidelně trpí bolestmi zad a hledají alternativní způsoby, jak se s nimi vypořádat. Masáž na masážním stole je také dobré řešení pro ty, kteří se chtějí zbavit stresu. Pokud jste někdo, kdo je otevřený novým zkušenostem a máte zájem o zkoumání a „dotýkání se“ své sexuality, pak je toto rozhodně masáž pro vás!

Jak se připravit na masáž na masážním stole?

Stejně jako u jiných typů masáží, je důležité, aby byli klienti dobře připraveni na tuto masáž a nechodili na sezení hlad. Také je dobré se před masáží nenapít alkoholu nebo kávy. Důkladná osobní hygiena je samozřejmostí. A finálním tipem je, že pokud jste nervózní, můžete s masérem předem probrat, jaké jsou vaše obavy a co očekáváte. Je to samozřejmě individuální a každý si vybírá to, co mu nejvíc vyhovuje.

Můj osobní příběh s masáží na masážním stole

Nejde jen o masáže a relaxaci. Jde také o to, jakou si zvolíte cestiku. V mém případě byla cesta jasná – rozhodl jsem se vyzkoušet masážní stůl a mohu vám přísahat, že to byla jedna z nejzajímavějších zkušeností mého života. A proč zrovna já? No, mám rád nové zkušenosti a nemám strach se jim postavit čelem. Moje zkušenost s masáží na masážním stole byla tak dobrá, že bych ji doporučil komukoliv, kdo je otevřený nový věcem a touží nakopnout svůj sexuální život a zároveň hledá cestu, jak se zbavit stresu a napětí. To vše tato masáž nabízí. Je to báječné potěšení, které vás může naučit tolik věcí, pokud jste ochotni se otevřít a vyzkoušet něco nového.

Napsat komentář