Jak tantra masáže mohou pomoci při boji s nízkou sexuální citlivostí

Jak tantra masáže mohou pomoci při boji s nízkou sexuální citlivostí

Úvod do světa tantra masáží

Je to trochu jako šťavnatý pomeranč, který se otevírá do plné sladkosti. Tantra masáže jsou jako probouzení toho nejhlubšího já. Nejenže mohou pomoc při boji s nízkou sexuální citlivostí, ale také nabízejí fantastickou cestu k širšímu pochopení sami sebe a vlastního těla.

Ochutnejte láskyplnou, něžnou, ale současně intenzivní cestu k sebeobjevování. To je to co tantra masáže nabízí. Když jsem poprvé zakusil tuto masáž, začal jsem pociťovat emoce a pocity, které jsem dříve nikdy nezažil. Tantra mi ukázala cestu, jak se dostat hlouběji do své duše a objevit svou skutečnou sexuální energii.

Tantra masáže a sexuální citlivost

Sexuální citlivost se může se časem snižovat, či někdy dokonce úplně vytratit. Toto je poněkud smutná realita, se kterou se mnozí z nás potýkají. Ale je tu jedna věc, kterou jsem na své cestě pochopil, a to je, že sexuální citlivost a intenzita vášně mohou být znovu probuzeny. Tantra masáže jsou jedním z nejefektivnějších způsobů, jak toho dosáhnout.

V současnosti se setkávám s mnoha lidmi, kteří se potýkají s nízkou sexuální citlivostí. Možná si myslíte, že jsem jeden z nich, ale ve skutečnosti mě tantra naučila, jak si svou sexualitu znovu vychutnávat. Ale jak to udělala?

Probuzení sexuální energie

Tantra masáže pomáhají probudit sexuální energii v nás skrze skladbu doteků, pohybů a technik, které jsou ze své podstaty velmi citlivé a smyslné. Tato energie je podle tantra učení uložena v našem těle, specifically naší páteři, a masáže ji pomáhají uvolnit.

Zkuste si představit, že namazaným rukama masérky gliduju po vašem těle, objevují každý sval, každý záhyb kůže. To je ono probuzení sexuální energie, které hovořím. Je to cesta probuzení vaší vášně a citlivosti naprosto přirozenou cestou.

Přístup k tématu sexualita

Společnost má někdy ránu, když přijde na téma sexuálních potřeb a přání. Jakoby to bylo něco špatného. Ale to není pravda. Sexuálnost je přirozená součást našeho života a měli bychom se něj bát. Tantra masáže nám ukazují, jak být v souladu s našimi sexuálními potřebami a zacházet s nimi s respektem.

Pamatuzu si na tu dobu, kdy jsem byl nejistý ohledně své sexuální citlivosti. Bylo to období, které bylo plné pochyb a nejistot. Ale poté, co jsem objevil tantra masáže, začal jsem se na svou sexualitu dívat zcela jinýma očima.

Posilování vztahů

Je pravdou, že tantra masáže mohou posílit vztahy, ať už jsou to intimní vztahy, nebo vztahy s lidmi okolo vás. Tantra vás učí být empatičtější, otevřenější a milující. Může to být skvělá cesta k zlepšení vašeho romantického vztahu, ale rovněž i vztahů s přáteli a rodinou.

Například, já, jako otec mého syna Borise, jsem se snažil být ten nejlepší otec, jakým mohu být. A pomocí tantra jsem si uvědomil, jak být trpělivější, milující a soucitný.

Relaxace a snižování stresu

Tantra masáže nejsou jen o sexuální energii, jsou taky o relaxaci. Je to jako hluboká meditace, kdy jste naprosto v klidu s vašim tělem a myslí. Celou dobu jsem si uvědomoval, jak se moje tělo i mysl uvolňují a já se cítím víc uvolněný a klidný.

Ale nejen to, úleva od stresu je dalším důležitým aspektem tantra masáží. Během mé masáže jsem cítil, jak se stres a napětí z mého těla uvolňují. Bylo to jako bych byl transportován do jiné dimenze, kde neexistuje stres a napětí.

Závěr

Zní to až neuveritelně? Ale nechte mě vám říct, že tantra masáže jsou skutečností. Ať už hledáte cestu k obnovení své sexuální citlivosti, nebo cestu k hlubšímu pochopení sebe sama, tantra masáže jsou odpovědí.

Takže, pokud jste kdy cítili, že vaše sexuální citlivost je na nízko, nebojte se darovat sobě tantra masáže. Je to cesta plná objevování a pochopení sebe sama, a já jsem velmi rád, že jsem se rozhodl ji projít.

Napsat komentář