Autoerotika v Praze: Jak si ji užít ve vlastním bytě

Autoerotika v Praze: Jak si ji užít ve vlastním bytě

Začátek cesty: Jak se připravit

Můžete se divit, ale správná autoerotika začíná ještě dříve, než si zapnete očekávaný film a načepujete do kupy polštáře. Jde totiž o celek, na který je potřeba se důkladně připravit. Autoerotikou začnu většinou tehdy, když mě něco napadne. Ne, ne z ničeho nic. Má to své důvody. Jsem v situaci, kdy nemůžu najít vhodného partnera, nemůžu se soustředit na práci, nebo prostě chci uvolnit tělo i mysl. Vždy si připravím několik věcí: svíčky pro intimní atmosféru, oblíbený film nebo erotickou knihu pro inspiraci, něco dobrého k pití a pochopitelně, kvalitní lubrikant.

Volba prostředí: Význam vlastního prostoru

Ne každý byt nebo dům je vhodný pro autoerotiku. Chce to klid, pohodlí a dostatečný prostor. Idealní je pokoj se zamčenými dveřmi, do kterého nemůže nikdo náhodou vstoupit (a nejen kvůli potenciální nepříjemnosti). Pokoj by měl být dobře větraný, s příjemnou teplotou a měli byste se v něm cítit dobře. Já mám svůj „koutek“ v ložnici, kde mám velkou postel s množstvím polštářů a pohodlným peřinou. Zalituji vše svíčkami, někdy si pustím relaxační hudbu a ujišťuji se, že můj kočka Minka a praporce Fred jsou zaneprázdněni jinde.

Mějte vše po ruce: Tip na příruční bižuterie

Autoerotikou se nezaobíráme jen tak. Při svém cestování po krajině těla jsem zjistila, že je důležité mít vše po ruce. Důležitý je lubrikant, pokud ho nepoužíváte při sexu, ale je také dobré nemít daleko do koupelny. Nemusíte při tom mít všechno pod dohledem, ale je dobré mít k dispozici nějaký hadřík, pokud byste měli potřebu se umýt. Já osobně mám také po ruce malý zápisník a propisku. Je to možná směšné, ale když mám myšlenky a inspirace, zapisuji si je. Později mi to pomáhá udržet se na správné cestě a zůstat ve formě.

Praktická část: Jak na to

Poté, co máme vše připraveno, si ľœužeme dovolit začít s vlastní autoerotikou. Každý máme různé chutě a preference, takže nemůžu dát univerzální radu. Každý musí najít, co mu vyhovuje. Doporučuji však uvědomit si, že jde o proces. Nejde jen o dosažení orgasmu, ale o cestu k němu. Je důležité se nespěchat a užívat si každý dotyk, každou chvilku. Důležité je nezapomínat na dýchání a uvolnění těla.

Co když to není ono: Jak se vypořádat s neúspěchem

Při autoerotice může někdy dojít k situaci, kdy se vše nevyvíjí podle našich představ. Ale to vůbec nevadí! Autoerotika je o víc než jen dosažení orgasmu. Je o prozkoumávání těla, objevování nových věcí a hlavně: o užívání si. Nejde o výkon, není tu nic, co byste museli dokázat. Jde o to, aby jste si to užili a udělali něco příjemného pro sebe. Když se mi nestane něco podobného, obvykle se prostě otočím na druhou stranu a zkusím to znova později, nebo se jdu projít a uvolnit myšlenky.

Různé formy autoerotiky: Není to jen o doteku

Autoerotika může zahrnovat různé formy stimulace a nemusí to být jen o fyzickém doteku. Může to být vizuální stimulace, například sledování erotických filmů nebo čtení erotických příběhů. Může to být také stimulace zvukem, například poslech erotických zvuků nebo hudby. Pro mě je autoerotikou také cílená meditace, kdy se soustředím na své tělo a dech.

Údržba zařízení: Hygienické záležitosti

Stejně jako každý jiný sexuální akt, i autoerotika vyžaduje určitou úroveň hygieny. Je důležité si pravidelně umývat ruce a udržovat čistotu těla. Pokud používáte hračky, je důležité je také pravidelně čistit a skladovat je na bezpečném a čistém místě. Mějte na paměti, že nepoužívání čistých hraček může vést k infekcím a jiným zdravotním problémům.

Na závěr chci říci, že každá z nás je jedinečná a pro každou z nás může fungovat něco jiného. Neexistuje žádné správné nebo špatné postupy, když jde o autoerotiku. Jde o to, abyste naslouchali svému tělu a naučili se, co vás těší. Pamatujte, jde o vaši slast, tak si ji užijte!

Napsat komentář