Zásady ochrany osobních údajů

Úvod

Vítejte na stránkách Erotické Malířské Masáže. Vaše soukromí a ochrana osobních údajů jsou pro nás velmi důležité. V této politice ochrany osobních údajů jsou vysvětleny typy informací, které shromažďujeme, jak tyto informace používáme a jak jsou chráněny. Povaha našich služeb vyžaduje shromažďování určitých osobních údajů, a to jak pro poskytování služeb, tak pro zlepšování uživatelské zkušenosti. Sbíráme informace různými způsoby, včetně, ale nikoli výhradně, přes vaše interakce na našem webu, při využívání našich služeb a prostřednictvím technologií sledování, jako jsou soubory cookies.

Ochrana osobních údajů

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás klíčová. Respektujeme vaše právo na soukromí a proto jsme zavázáni chránit osobní údaje, které shromažďujeme. V souladu s obecnými předpisy o ochraně osobních údajů, zejména nařízením GDPR, zpracováváme vaše údaje transparentně a s nejvyšší mírou pečlivosti. Osobní údaje jsou uchovávány v bezpečném prostředí a přístup k nim mají pouze autorizované osoby.

Sběr a použití osobních údajů

Sběr osobních údajů je prováděn pouze v nezbytně nutném rozsahu, například při registraci na našich stránkách, objednávání služeb či vyplňování kontaktních formulářů. Uchováváme údaje, jako jsou vaše jméno, emailová adresa, kontaktní informace a případné další údaje, které o sobě poskytnete. Tyto údaje používáme pro zajištění našich služeb, pro komunikaci s vámi, pro marketingové účely a pro zlepšování našich služeb. Zaručujeme, že vaše údaje nebudou sdíleny s třetími stranami bez vašeho výslovného souhlasu.

Práva subjektu údajů

Jako subjekt údajů máte právo požadovat přístup k vašim osobním údajům, jejich opravu nebo vymazání. Máte právo vznést námitku proti zpracování vašich údajů a právo na omezení zpracování. Lze též zažádat o přenositelnost údajů. Tyto požadavky můžete kdykoli uplatnit prostřednictvím kontaktování vlastníka webu na elektronickou adresu [email protected].

Kontaktní údaje vlastníka webu

V případě otázek nebo požadavků týkajících se ochrany osobních údajů se můžete obrátit přímo na vlastníka webu Erotické Malířské Masáže:
Jméno: Vladimír Švihlovský
Adresa: Villa Tugendhat, Černopolní 45, 613 00 Brno-střed, Česká republika
Email: [email protected].

Napsat komentář